Herkes genç, pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmak ister. Çünkü dışarıdan bakıldığında ilk görünen yüzümüzdür ve her insan yüzünün düzgün olmasını arzu etmektedir. Özellikle kadınlar ciltlerinin güzel olması için kozmetik ürünlere yüklü paralar ödemektedir. Fakat bu kozmetik ürünler her zaman istenilen sonuçları kişilere vermeye bilir. İyi bir cilde sahip olmak istiyorsanız doğru bir çözüm arayışına girmeniz gerekmektedir.

Kimse zamanı durduramaz ve zaman insanların yaşlanmasına neden olmaktadır. İnsanlar ne kadar mani olmaya çalışsa da zaman ilerledikçe kişilerin yüzlerinde bir takım kırışıklıklar ve lekeler oluşabilir. Hatta yaşın ilerlemesine bağlı olarak sarkmalar meydana gelebilir. Bu yaşanan durumlar yaşlanmanın etkisidir ve yaşlanma karşıtı bir çözüm arayışına girmek gereklidir. Cildinizin canlı ve gergin görüntüye sahip olmasını istiyorsanız mezoterapi yöntemine başvurabilirsiniz.

Cilt Mezoterapisi Sayesinde Genç Görünüme Sahip Olun

İnsanlar yaşlanmaya başladığında cildinde bir takım farklılıklar oluşmaya başlar. Cilt nemini kaybetmesiyle beraber elastik yapısını da kaybeder. Böylece kırışıklıklara daha çok açık bir hale gelmektedir. Sürekli su kaybı ile de ciltte bir takım sarkma ve lekelenme durumları ortaya çıkar. Bu durumları yaşamaya başladığınızda kalıcı bir çözüm arayışına girmeniz gerekiyor. Mezoterapi uygulaması sayesinde cildinizi tekrar canlı hale getirebilirsiniz. Mezoterapi cildin kırışıklıklarını azaltırken bir yandan da daha gergin bir yapıya kavuşmasını sağlar.

Cildinizde tam olarak bir gerginlik istiyor ve cildinizin yaşlılık belirtileri ne karşı koymasını arzu ediyorsanız sizlere en uygun çözüm ise mezolifting uygulaması olacaktır. Bu uygulama sayesinde artık olduğunuz yaştan daha genç bir görüntüye kavuşacaksınız. Bu uygulamada cildin öncelikle nem dengesi sağlanırken cildinize enjekte edilen vitamin, aminoasit ve mineraller sayesinde cildiniz beslenecektir. Bu uygulama cilt altındaki deri tabakasına nüfuz ederek daha etkili bir hale gelmektedir. Uygulama uzman hekimler tarafından gerçekleştirilip uygulama sırasında mikro inecekler ile cilt altınıza enjeksiyon işlemi yapılır.

Mezolifting uygulamasını hekiminizin kontrolünde düzenli bir şekilde yaparak genç görünüme oldukça kısa sürede kavuşabilirsiniz. Uygulama sadece yüzümüze değil dekolte bölgesine de uygulanabilir. Böylelikle yüzümüzün gerginliği sağlanırken dekolte bölgenizi de aynı işlem gerçekleştirilir. Çünkü dekolte bölgesinde de zamana bağlı kırışmalar gerçekleşebilir. Bu uygulama hem yüzünüzdeki hem de dekolte bölgemizdeki problemleri ortadan kaldıracaktır.

Bu uygulama hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat almak için uzman hekimlerimiz ile görüşebilir, hekimlerimizin muayenesinden sonra detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.

Mezoterapi Tedavisiclose-link
Hemen Ara
Yol Tarifi