Yüzümüz en çok dikkat ettiğimiz ve sağlığını korumasını istediğimiz, dışarıya açık olan bölgemizdir. Herkes yüz güzelliğine dikkat eder. Çünkü kişilerin yüzlerinin sağlıklı olmazsa dış görünüşü için oldukça önemlidir. Zaman ilerledikçe insanlar yaşlanıyor. Yaşlanmak yüz bölgesinde gözle görülür sonuçları da beraberinde getiren bir olaydır. Kişiler yaşlanmaya başladığında yüzleri elastik yapısını kaybetmeye, matlaşmaya, kırışmaya ve üzerinde lekeler oluşmaya başlar.

İnsanların yüzü nemli yapıya sahiptir. İnsanların yüzündeki nemli yapı kaybolmaya başladığında daha hızlı kırışıklıklar meydana gelir. Bu nedenle kişiler yüzlerinde sürekli nemli tutmak isterler. Nemli tutamadığında cilt üzerindeki lekeler de daha belirgin hale gelmektedir. Bu gibi nedenler göz önünde bulundur olduğunda insanların yüzünün nemli kalmasına son derece önemli olduğu aşikardır.

Cilt üzerinde birbirinden farklı problemler meydana gelebilir. Yaşlanmaya bağlı oluşan bu problemlere bir de dış etkenler eklendiğinde cilt sağlığının bozulması daha kolay bir hal almaktadır. Bir de kişiler alkol ve sigara kullanımında bulunuyorsa cilt daha hızlı yaşlanacaktır. Bu gibi şikayetleriniz söz konusu ise ve bir çözüm arayışına girmişsiniz cildinizin genç yapısına kavuşması mezolifting uygulaması ile mümkündür.

Mezolifting uygulaması ile yıpranmış ciltlerinizi eski sağlığına kavuşturun

Mezolifting uygulaması yüzünde yaşlanma belirtileri oluşan kişilerin yüzlerini gençleştirmelerini sağlayan bir işlemdir. Son derece etkili bir işlem olan mezolifting cildin altında bulunan tabakaya yapılan ilaç enjektesi ile cildin gençleşmesini sağlamaktadır. Cildin alt tabakasına enjekte edilen karışımın içerisinde antioksidan maddeler, aminoasit, mineral ve oldukça yarayışlı vitaminler bulunmaktadır. Bu maddelerin hepsi cilt için yarayışlı maddeler olup enjeksiyon işleminden sonra gözle görülür sonuçlar yaratmaktadır. Maddelerin enjekte işlemi mikro boyutlarda ince iğneler ile gerçekleştirilir.

Mezolifting uygulaması elastik yapısını kaybetmiş ciltler için oldukça uygundur. Sadece yüzünüze değil boyun bölgenize de uygulayabileceğiz bu işlem sayesinde gergin bir cilde sahip olabilirsiniz. Sarkma olayı sadece yüzünüzde değil dekolte bölgenizde de görülebilir. Bu nedenle yüzünüze bu işlemi yaptırdığınız da dekolte bölgenizdeki sarkmalar devam edeceği için her iki bölgeye yaptırmak son derece genç bir görüntü elde etmenizi sağlar. Bu uygulama sonrasında genç ve canlı bir görüntü elde etmeniz mümkündür.

Uygulama yüzünüzde göz kenarları başta olmak üzere yanak, alın, çene, boyun, üst dudak, dekolte ve elastik yapısını kaybetmiş el üstü derinize de uygulanır.

Mezolifting uygulaması kısa süren bir işlemdir. İğneler ile yaklaşık 10 ya da 15 dakikada tamamlanmaktadır.

 

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.

Mezoterapi Tedavisiclose-link
Hemen Ara
Yol Tarifi