Özellikle yaz ayları gelmeye başladığında kadınların korkulu rüyası selülitlerdir. Tatile gitmek isteyen ve tatilde bikini giymek isteyen pek çok kadın karın ve bacak bölgelerinde sıklıkla oluşan selülitler yüzünden bu hayallerinden vazgeçmek zorunda kalabilirler. Beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak selülit kolaylıkla ortaya çıkmaktadır.

Vücudunda selülit gibi sıkıntısı olan pek çok kişi bu sorundan kurtulmak ister. Sıkı bir diyet ve spor ile yıllar süren uğraşlar sonucunda selülitlerinizden kurtulabilirsiniz. Fakat bu kadar çok uğraşmadan ya da ameliyat olmadan bu sorununuzdan kurtulmanın kızın başka bir yolu olduğunu söylesek sevineceğinizi düşünüyoruz. Mezoterapi uygulaması sayesinde vücudunuzda fazla yağlanmaya bağlı oluşmuş selülitlerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Selülit Ve Bölgesel Yağlanmalarınızdan Kurtulun

Selülit ve bölgesel yağlanma problemi günümüzde çok sayıda insanın yaşadığı problemleri arasındadır. Özellikle günlük hayatta hareketsiz kalan insanlar bu problemleri çok sık yaşarlar. Pek çok insan bu problemlerden kurtulmak için bıçak altına yatmaya düşünmektedir. Fakat artık mezoterapi yöntemi sayesinde ameliyat olmaya gerek kalmadan bölgesel yağlarınızdan ve selülitlerinizden kurtulabilirsiniz.

Mezoterapi uygulaması genellikle saç dökülmesi ve cilt yenilenmesi için sıkça başvurulan bir uygulama iken bölgesel yağların yakılması için de son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir işlem haline gelmiştir. Günlük hayat temposu içerisinde herkes spor ya da diyet yapamayabilir. Artık mezoterapi uygulaması sayesinde zaten diyet ya da spor yapmanıza gerek kalmadan fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bölgesel Yağlarınızdan Ve Selülitlerinizden Kurtulmak İçin Mezoterapi İşlemi Nasıl Yapılır?

Yağlardan kurtulmak için yaptıracağınız bu işlem mezoterapi tabancası yardımı ile gerçekleştirilir ve uygulama sırasında alt derinize yağların yakımı için ilaç enjekte edilir. Bu verilen ilaç sayesinde kan dolaşımınız hızlanırken metabolizma hızınızı da artar ve yağı yakımını daha hızlı bir hale gelir. Son derece kolay bir işlemdir ve uygulama sonrasında günlük yaşantımıza devam edebilirsiniz.

Mezoterapi uygulaması bazen, bacak, karın ve kol bölgenizde gerçekleştiriliyor. Bölgenizdeki yaralanmalara göre birkaç seans halinde uygulanması gereken bir işlemdir. Yapılması gereken seans miktarı doktorunuzun kontrolü sonrasında belirlenir. Her seanstan sonra daha verimli sonuçlar almaya başlarsınız.

Mezoterapi uygulamasından sonra vücudunuzda oluşmuş olan selülitlerinizden kurtulmanız ameliyatsız bir şekilde mümkün olacaktır. Selülitlerinizden kurtulurken bir yandan da hızlı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız bu uygulamayı diyet ile desteklediğiniz takdirde istediğiniz sonucu oldukça kısa sürede alabilirsiniz. Mezoterapi uygulamasının son derece kolay bir uygulama olduğunu ve verimli sonuçlar alındığını unutmayın.

 

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.

Mezoterapi Tedavisiclose-link
Hemen Ara
Yol Tarifi