Hiç kimse zamanın ilerlemesine karşı koyamaz ve geçen zaman kişilerin vücutlarında bir takım izler bırakır. Bir insanın yaşlandığı ilk önce yüzünden belli olmaktadır. Gençlik çağlarında taze ve gergin olan cilt zaman içerisinde yaşlanmaya bağlı olarak kırışmaya ve canlılığını yitirmeye başlar. Bu durum hem kadın hem de erkeklere özel bir durumdur ve hiç kimse yaşlanmaktan hoşlanmaz. İnsanlar yaşlanmanın önüne geçemez. Yaşlanmaya bağlı yüzlerinde oluşan kırışıklıklara müdahale edebilir fakat bu durumda belirli bir seviyede olmaktadır.

İnsanlar aynaya bakıp yüzlerindeki kırışıklıkları ve lekeleri gördüğünde yaşlandığını hissederek bu duruma karşı bir şeyler yapmak hissine kapılır. Genellikle insanların ilk yaptığı kozmetik ürünlere başvurmaktır. Bu ürünler ile yaşlanmayı durdurmak ve kırışıklıkları azaltmak isterler. Doğru kozmetik ürünler ile yaşlanmaya bağlı oluşan cilt üzerindeki deformasyonlar engellenmeye çalışılsa da bu durumun önüne geçmek bu ürünler ile mümkün olmaz. Yaşlanmaya karşı bir şeyler yapmak istiyorsanız size gerçek bir yol olarak cilt mezoterapisini önermekteyiz. Bu uygulama sayesinde cilt üzerindeki kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz.

Mezoterapi ile kırışıklıklara elveda deyin

Herkes yüzündeki kırışıklıklar ile mücadele etmek ister. Kırışıklıklardan arınmış bir cilt ile gençleşmek herkesin hayalidir. Mezoterapi uygulaması sayesinde cildinizin gençleşmesi artık mümkündür. Mezoterapi uygulaması ile cilt derinizin altına uygulanacak bir takım maddeler sayesinde yüzünüzdeki kırışıklıklarınız azalacak, yüzünüz gerginleşecek ve artık cildiniz de taze bir görüntüye kavuşacaksınız. Gergin, canlı ve taze bir cilt ile biyolojik yaşınız ne kadar ilerlese dahi siz her zaman genç görüntünüzü koruyacaksınız. Mezoterapi uygulaması acı vermeyen kolay bir uygulamadır. Uygulama öncesinde cildiniz uzman hekimimiz tarafından muayene edilir.

Cildinizin eksikliği ve cilt altına nasıl bir uygulama yapılacağı hekimimiz tarafından kararlaştırılır. Mezoterapi uygulamasına karar verdiğinizde mezoterapi tabancası yardımı ile uzman hekim tarafından hazırlanan karışım ciltlerinizin altına enjekte edilir. Mezoterapi tabancası mikro iğnelere sahip bir araçtır ve bu tabanca sayesinde ciltlerinizin altındaki her noktaya ilaç verilebilir. Hazırlanan karışımın içerisinde vitamin, mineral ve aminoasitler bulunmaktadır. Bu maddeler cilt yenilenmesini sağlayarak cildinizin altındaki damarların harekete geçirir ve kan dolaşımında hızlandırır. Mezoterapi uygulamasını yaptırdıktan sonra cildinizdeki gerginliği ve canlılık hissedeceksiniz. Fakat bu durumun kalıcı olması ve cilt üzerinde meydana gelen karışıklıkların önüne geçmek istiyorsanız aralıklar ile bu uygulamayı yaptırmanız gerekmektedir. İçerisinde ortalama iki defa yaptıracağımız bu uygulama sayesinde cildinizde yenilenmeler meydana gelir.

 

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.

Mezoterapi Tedavisiclose-link
Hemen Ara
Yol Tarifi