Günümüzde pek çok kişi de kilo problemi görülmektedir. Kilo almak son derece kolay bir olaydır. Hareketsiz yaşam, hormonal bozukluklar ve beslenme alışkanlıklarının yanlış olması sebebiyle kişiler kilo almaktadır. Kilo vermek kilo almak kadar kolay bir iş değildir. İnsanlar hareketsiz olarak aldıkları kiloyu hareket ederek vermek zorundadır.

İnsanlar artık yoğun bir çalışma hayatı içerisinde günlerini devam ettirmektedir. Ofiste gün boyu oturan insanlar hareket etmeye zaman bulamazken iş aralarında da işten çıktığında yorgun olan ve sağlıklı yemek yapmaya üşenen insan sayısı her geçen gün artmaktadır. Düzensiz ve dengesiz beslenme sonucunda yenen sağlıksız yemekler kilo alımını kolaylaştırmaktadır. Bahsettiğimiz bu şartlar ise kişilerin bölgesel kilo almasına sebep olmaktadır. Bölgesel kilo alımı bel ya da basen bölgesinin diğer bölgelere oranla aşırı yağlanması ile ortaya çıkar. Ofis ortamında çalışmasını sürdüren kişilerde genellikle karın yağlanması görülmektedir.

Karın bölgesinde yağlanma oluşması istenmeyen bir durumdur ve karın yağlarını eritmek da son derece zordur. Karın yağlarınızdan kurtulmak istediğiniz de uzun vadede spor ve diyet yapmak zorundasınız. Fakat her insan spor yapmaya vakit bulamaz. Ya da düzensiz bir çalışma hayatı içerisinde dengeli beslenemeyen insan sayısı çok fazladır. Böyle durumlarla karşı karşıya kalan insanla umutsuzluğa kapılmadan mezoterapi yardımıyla karın yağlarından kolaylıkla kurtulabilirler. Selülit sadece basen bölgesinde değil karın bölgesinde de görülebilir. Karın bölgesinde aşırı yağlanma olduğun da selülit oluşumuna neden olur. Karın bölgesinde sizi rahatsız eden selülitlerden mezoterapi ile kurtulabilirsiniz.

Karın bölgesinde yağlanma sorunu olan kişiler bu durum ile başa çıkamıyor ve kalıcı bir sonuç arıyorsanız mezoterapi uygulamasını denemelisiniz. Mezoterapi uygulamasında mikro iğneler derinizin altına enjekte edilerek ilaçlar verilmektedir. Bu ilaçlar ile deri altındaki kılcal damarların hareketlendirilmesi sağlanır. Kan dolaşımınızın artması ile karın bölgenizdeki selülitler ile mücadele başlamaktadır. Deri altımıza verilen ilaçlar karın bölgesindeki yağların parçalanması ve zaman içerisinde yakılmasını sağlamaktadır. Artan kan dolaşımınız da bu ya yakımını hızlandıran faktörler arasındadır. Mezoterapi uygulaması yağları parçalarken bir yandan da vücudunuzdan atılmasını sağlamaktadır.

Mezoterapi uygulaması kalıcı bir çözüm müdür?

Karın yağlarınızdan kurtulmak için yaptıracağınız mezoterapi uygulamasında uzman hekim tarafından hazırlanan ilaçlar deri altına da enjekte edilmektedir. Bu ilaçlar yağların parçalanıp yakılmasını sağlarken bir taraftan da yeni yağ oluşumunun önüne geçmektedir. Böylece mezoterapi uygulaması uzun vadede kalıcı bir işlemdir. Spor ile desteklendiğinde daha hızlı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

 

 

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.

Mezoterapi Tedavisiclose-link
Hemen Ara
Yol Tarifi