İnsanlar hayatlarında pek çok şeye karşı durabilirken zamanın geçmesine karşı kuramazlar. Zamanın geçmesi ile beraber yaşlanma durumu ise kaçınılmaz bir sonuçtur. İnsanların yüzünde zamanın çizgileri oluşmaya başlar. Gençlik yıllarınızda aynaya baktığınızda gördüğünüz yüzünüz ile otuzlu yaşları devirdikten sonra gördüğünüz yüzünüz arasında bir takım farklılıklar olduğu aşikardır. 18 yaşında tazecik bir genç iken ışıldayan, canlı cildiniz zamanla bu görüntüsünü kaybeder.

Cildinizin yaşlanması zaman içerisinde olsa da cilt yaşlanmasına etkileyen bir takım faktörler bulunmaktadır. Hormonlar, kozmetik ürünler, hava kirliliği, stres, hayat şartları ve beslenmeniz cildinizin yaşlanmasını hızlandırabilir. O günlük cildinizi güzel görünmesi için kullandığınız kozmetik ürünleri uzun vadede cildinize zarar vermektedir.

Ve bu verdiği zarar geri dönüşü olmayan durumlara yol açabilir. Cildinize dış etkenlerden koruyamadığınızda bir takım cilt üzerinde problemler görülebilir. Yüzünüzde sadece yaşlanmaya bağlı olan kırışıklıklar değil dış etkenlere bağlı lekeler, birtakım deformasyonlar ortaya çıkabilir. Hatta zaman içerisinde cildinizin bazı bölümlerinde yer çekimi olduğundan sarkmalar da görülebilir. Bu durum herkesin başına gelebilir ve bu durumu kabullenip böylece devam etmek zorunda değilsiniz. Cildinizi eski sağlığına kavuşturabilir canlı ve taze bir görüntü ile devam edebilirsiniz.

Cildinizi Yenilemenin En İyi Yolu Mezoterapi

Cildiniz de istemediğiniz bir takım problemler ve yaşlılık belirtileri olduğunda bu sorunlardan mezoterapi ile kurtulabilirsiniz. Kimse yaşlanmak istemez. Yaşlanma belirtileri yüzünüzde oluşmaya başladığında geç kalmadan bu duruma bir dur demeniz gerekmektedir. Cildinize yaptıracağınız mezoterapi uygulaması ile beraber cildinizin tazelenmesini sağlayabilirsiniz.

Yüzünüze yapılan mezoterapi uygulaması mezoterapi tabancası ile yapılır ve bu tabancanın ucunda bulunan mikro boyutlardaki iğneler sayesinde deri altınıza yararlı aminoasit, vitamin ve mineral takviyesi yapılır. Uygulama yapılmadan önce uzman hekimler tarafından cilt muayeneniz gerçekleştirilir ve bu muayeneden sonra cildinize en yararlı olacak karışım hazırlanıyor. Mezoterapi tabancası ile cilt altına hazırlanan karışım enjekte edilir.

Bazı hastalar mezoterapi tabancasının ucunda bulunan iğnelerin acı vereceğini düşünse de iğnelerin boyutları son derece küçük olduğu için hasta uygulama sırasında hiçbir acı hissetmez. Uygulamadan sonra yüzünüzde gözle görülür sonuçlar oluşmaktadır. Mezoterapi uygulaması cilt yenilenmesi ve ciltteki gerginliğin artması için yapılan en kalıcı çözümlerden bir tanesidir. Cilt yenilenmesini isteyen hem kadın hem de erkek bireyler için son derece uygun bir işlemdir. Cildiniz üzerinde etkili bir tedavi istiyorsanız mezoterapi uygulamasını denemeyi asla ihmal etmeyin.

 

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.

Mezoterapi Tedavisiclose-link
Hemen Ara
Yol Tarifi