Günümüzde kilo sorunu olan çok sayıda insan bulunmaktadır. Kilo almasya sebep olan pek çok sebep varken, günümüzde kilo alımları genellikle bölgesel olarak gerçekleşmektedir. Bölgesel kilo alımlarının nedeni ise hareketsiz yaşam, dengesiz beslenme ve gıdaların içerisinde bilmeden tükettiğimiz zararlı maddeler olmaktadır. Bir de bunların yanına bir takım hastalıklar eklendiğinde kilo alımı engellenemez hale gelmektedir.

Kilo vermek hiçbir zaman kilo almak kadar kolay olmaz. Kilo vermek için büyük bir çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Aylar süren diyetler, saatler geçirmeniz gereken spor salonları kilo vermek için yapılması gerekenler arasındadır. Fakat bunların ne kadar yapsanız da bölgesel olarak kilo vermek istediğinizde daha büyük bir çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Çünkü diyet ya da spor normal bir şekilde yaptığınızda bölgesel değil tüm vücutta az bir miktarda kilo verimi gerçekleşir. Yani kilo verebilirsiniz fakat bu kilo verimi gayet uzun bir zaman dilimi içerisinde gerçekleşir.

Bölgesel olarak kilo probleminiz varsa bu durum ile artık baş edebilirsiniz. Mezoterapi sayesinde bölgesel yağlarınızdan oldukça kısa sürede kurtulabilirsiniz. Mezoterapinin amacı bölgesel olarak sizi rahatsız eden fazla yağlardan arındırmaktır.

Mezoterapi ile bölgesel zayıflama nasıl olmaktadır?

Mezoterapi işlemi deri altına iğneler ile enjekte edilen ilaçlar yardımı sayesinde yapılan kilo verme işlemidir. Günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilen bu işlemler bölgesel olarak zayıflama da olumlu sonuçlar alınmaktadır. Mezoterapi tabancası adı verilen bir alet yardımı ile bu işlem uzman hekimler tarafından yapılmaktadır. Mezoterapi tabancası ucunda mikro boyutlarda iğneler bulunan ve bu iğnelerin içerisindeki ilacı deri altına işleminizi sağlayan bir alettir.

Mezoterapi tabancası sayesinde vücudunuzdaki her santimetre kareye iğneyle atışlar yapabilirsiniz. Bacak ve kalça bölgenizde yağlanmadan dolayı selülit gibi sorunlarınız var ise mezoterapi yöntemi tam sizlere göre bir işlem olacaktır. Deri altındaki kılcal damarlara etki ederek kan dolaşımını hızlandıran bu uygulama sayesinde selülitleriniz oldukça kısa bir sürede ortadan kalkacaktır. Sıklıkla kadınlarda görülen selülit sorunu vücuttaki fazla yağlanma ve kan dolaşımında ki yetersizlik sebebiyle ortaya çıkmaktadır. Yapılan mezoterapi uygulaması sayesinde kan dolaşımını hızlanması ve fazla yağların yakımı hızlanacağı için bu sorunda ortadan kısa sürede kalkmaktadır.

Bölgesel mezoterapi uygulaması yaptırırken daha hızlı sonuçlar alabilmek adına hekiminizin de size önerileri doğrultusunda bir diyet programı uygulayabilir ve daha hızlı ve olumlu sonuçlar daha birkaç seanslık uygulamalardan olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.

Mezoterapi Tedavisiclose-link
Hemen Ara
Yol Tarifi