Günümüzde çok sayıda insan da kilo problemi görülmektedir. Özellikle beslenme şekli ve gıda içerisindeki katkı maddeleri ve hareketsiz yaşam insanların kilo almasına neden olmaktadır. Sürekli oturan insanlarda bölgesel olarak kilo alımı söz konusudur. Çünkü alımı her zaman kötüdür fakat bölgesel olarak kilo alımı yaşandığında bu kiloların verilmesi daha zor olmaktadır.

Kilo almak son derece kolaydır. Fakat kilo vermek kilo almak kadar kolay değildir. İnsanlar kilo vermek istediğinde diyet ya da spor gibi bir takım aktivitelerde bulunmak zorundadır. Fakat diyet ve spor yapmak her zaman mümkün olmaz. Özellikle çalışan insanlar spor yapmaya vakit bulamazken diyet yapmak için de düzenli bir yemek hazırlanması gereklidir. Çalışan insanların bu şekilde bir düzen oturtması son derece zordur.

Artık kilo vermek istediğinizde diyet ya da sporda çok uzun süre uğraşmanıza gerek kalmaz. Mezoterapi sayesinde bölgesel yağlanmalarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bölgesel yağlarınızdan kurtulmanız artık çok kolay

Bölgesel yağlanmalardan kurtulmak son derece zordur. Oldukça uzun uğraşlar ile bölgesel yağlardan kurtulmaya çalışsanız bile her zaman istediğiniz sonucu alamazsınız. Fakat artık bu kadar çok uğraşmanıza gerek kalmadan sizleri bölgesel yağlanmalarınızdan kurtarıyoruz. Mezoterapi sayesinde artık sağlıklı bir şekilde bölgesel yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Uzman eller tarafından yapılan doğru bir mezoterapi sayesinde sizlerde oldukça kısa sürede kilo probleminizden kurtulabilirsiniz.

Bölgesel Mezoterapi uygulaması nasıl yapılmaktadır?

Hem kadınlar hem de erkekler bölgesel olarak kilo vermek istediklerinde Mezoterapi yöntemi ile vücutlarındaki fazla yağdan kısa bir süre de kurtulabilirler. Mezoterapi kilo verme yöntemlerinin arasında bölgesel yağlanmadan kurtulma da en çok işe yarayan yöntemler arasında gösterilmektedir. Mezoterapi uygulaması mezoterapi tabancaların ile yapılmaktadır. Bu tabancaların uç kısmında mikro boyutlarda iğneler bulunmaktadır. Bu iğneler yardımı ile deri altına ilaç enjekte edilerek uygulama gerçekleştirilmektedir. Bölgesel yağlanmalarınızı önleyen işte bu vücudunuza enjekte edilen ilaçlardır. İğne uygulamasından bazı hastalar korkar fakat iğneler oldukça küçük boyutlarda olduğu için hiçbir acı hissi yaratmaz.

Mezoterapi uygulaması uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir. Uygulama yapılmadan önce hekimlerimiz hastayı muayene ederek hasta için en uygun olan uygulamaya karar vermektedir. Hastaya uygulanacak olan ilaç miktarı kişiye göre farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar hekiminiz tarafından gerçekleştirilen muayenede ortaya çıkar.

Yapılan mezoterapi uygulamaları birkaç seanstan sonra sonuç vermektedir. Daha hızlı incelme sonuçları almak istiyorsanız Mezoterapi uygulamanızı spor ile destekleyerek yağ yakımını hızlandırabilirsiniz.

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.

Mezoterapi Tedavisiclose-link
Hemen Ara
Yol Tarifi